پمپ هسکل | بوستر هسکل | ایرآمپلی فایر | هسکل پمپ | فروش هسکل | پمپ فشار قوی | بوستر گاز | پمپ تست | پمپ هوایی | ایر پمپ

هسکل Haskel

بوستر پمپ هسکل

پمپ بادی هسکل   Air Operated Liquid Pump

بوستر هسکل   Air Operated Gas Booster

ایرآمپلی فایر هسکل  Air Operated Air Amplifier

 

پارت پترو کالا  نماینده رسمی و عامل فروش اصلی و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی هسکل  Haskel  آمریکا، قادر به ارائه انواع بوستر پمپ های بادی ( با محرک هوای فشرده )، آمپلی فایر هوا – گاز و بوسترهای گاز فشار قوی می باشد.

پارت پترو کالا هم اکنون دارای انبار بسیار بزرگ از محصولات کمپانی هسکل می باشد. این انبار از نظر تعداد و تنوع منحصر به فرد بوده و این امکان را به پارت پترو کالا داده است تا بتواند کلیه محصولات هسکل را در لحظه تحویل مشتریان خود نماید.

حجم خرید بسیار بالا توسط پارت پترو کالا از شرکت هسکل، سبب شده تا قیمت های خرید و تمام شده کاهش پیدا کرده و از هم اکنون کلیه پمپ ها و بوسترهای هسکل با قیمت های بسیار رقابتی قابل ارائه می باشد.

پمپ ها و بوسترهای هسکل نسبت به سایر رقبای خود از کیفیت و عمر بسیار بالاتری برخوردار بوده و  سبب شده تا این پمپ ها و بوسترها بتوانند در مناطق گرم و خشک، گرم و مرطوب، سرد و خشک به راحتی و بدون نیاز به سرکشی، سالها به فعالیت خود ادامه دهند.

پمپ های پر مصرف فشار ساز هسکل سری MS  و M و AW  و ASF  در تمامی فشارها موجود و با قیمت رقابتی آماده تحویل می باشد.

انواع ایر آمپلی فایر و بوستر گاز نیز براساس درخواست، قابل ارائه می باشد.

مدلهای AA-30 و AAT-7/30 و AA-8 و AG-30 و AG-65 موجود و قابل ارائه می باشند.

کاربرد محصولات هسکل در صنعت :

الف : بوستر پمپ های پنوماتیک

  • تست هیدرواستاتیک و هیدرولیک مانند تست شیرآلات، تست مخازن، تست لوله و شیلنگ، تست سیلندر و انجام کالیبراسیون فشار
  • تزریق مواد شیمیایی اعم از متانول و . . . در خطوط انتقال گاز جهت ممانعت از یخ زدگی و . . .
  • ایجاد فشار هیدرولیک جهت عملگرها و سیلندرها مانند پاور پک ها جهت ایجاد فشار و جریان برای به حرکت در آوردن سیلندرهای هیدرولیک و . . .
  • استفاده در صنایع فرمینگ و پرس های سرد ایزواستاتیک ( CIP )

 

ب : ایر آمپلی فایر و بوستر های گاز

  • انجام تست فشار قوی گاز
  • تزریق گاز و شارژ سیلندرهای گازی
  • ایجاد فشار جهت عملگرهای پنوماتیک

 

پمپ های بادی هسکل جزء پمپ های توان ثابت می باشد. به این معنی که به محض رسیدن به فشار از پیش تعیین شده، از کار بازایستاده و موجب اتلاف انرژی نمی گردند.

در فرایند تست هیدرولیک و هیدرواستاتیک، بهترین گزینه، انتخاب پمپ های بادی هسکل است.

دقت بسیار بالا در اعمال فشار، کنترل فشار و قرائت فشار از مزایای پمپ های هسکل می باشد.

 

همچنین کلیه قطعات یدکی، آببندها، چک ولو و . . . نیز موجود بوده و کلیه تعمیرات تجهیزات هسکل با ارائه گارانتی قابل انجام می باشد.

 

نکاتی در خصوص نگهداری و افزایش طول عمر پمپ ها و بوستر های هسکل:

کاربران محترم می توانند با رعایت چند نکته ساده اما بسیار مهم، طول عمر پمپ و بوسترهای هسکل را به شدت افزایش داده و از نیاز به تعمیر و قطعات یدکی مبرا باشند.

  • در مسیر هوای ورودی به پمپ و یا بوستر و آمپلی فایر، حتما از سیستم مراقبت استفاده شود. وظیفه سیستم مراقبت رطوبت گیری از هوا، فیلتر کردن هوا و چرب نمودن هوا توسط روغن می باشد. لذا همیشه دقت داشته باشید که سیستم مراقبت فقط قادر به دریافت مقدار بسیار کمی از رطوبت هوا بوده و می بایست قبل از سیستم مراقبت و بعد از کمپرسور از یک خشک کن ( Air Drier ) استفاده نمایید. رطوبت بالا در هوا سبب می گردد تا چربی و گریس موجود در اسپول بخش شیر هوایی پمپ و بوسترهای هسکل خشک و شسته شود. در این حالت اسپول به صورت خشک کار کرده و در مدت زمان کوتاهی اورینگ های آن خراب شده و فشار پمپ بالا نخواهد رفت. از سوی دیگر آلودگی در هوا نیز سبب آسیب رساندن به اسپول هوا خواهد شد. لذا فیلتر کردن هوای درایو بسیار حائز اهمیت می باشد. توصیه می گردد جهت حفظ چربی و روانکاری اسپول هوا، داخل مخزن روغن سیستم مراقبت، مقداری روغن هیدرولیک ریخته و پیچ آن را طوری تنظیم نمایید که به ازای هر ۱۵ سیکل حرکت پمپ ، ۱ قطره روغن مصرف شود.
  • در مسیر سیال ورودی ( چک والو مکش ) حتما از سیستم فیلتراسیون خوب استفاده گردد. در مدار آب ورودی به پمپ ها علاوه بر فیلتر از سختی گیر نیز استفاده گردد.

آلودگی در سیال ورودی سبب آسیب رساندن به چک والو ها و سیل های پیستون پلانجر می گردد.

 

به مشتریان عزیز و مصرف کنندگان محصولات هسکل توصیه می گردد از ارسال این تجهیزات به کارگاههای متفرقه جهت تعمیرات خودداری نمایند. در اکثر مواقع پمپ ها و بوسترهای هسکل با یک سرویس بسیار ساده و ارزان، به حالت اولیه خود باز می گردند، اما افراد غیر متخصص در حین تعمیرات و سرویس، آسیب های جدی به قطعات این تجهیزات وارد آورده و صاحب کالا را با هزینه های بالا روبرو می کنند.

دانلود کاتالوگ Firefighting-Safety-Equipment

دانلود کاتالوگ Haskel Air Amplifier

دانلود کاتالوگ Haskel Aviation Booklet

دانلود کاتالوگ Haskel Gas Booster

دانلود کاتالوگ Haskel H Drive

دانلود کاتالوگ Haskel Liquid Pumps

دانلود کاتالوگ Haskel Oil Gas

دانلود کاتالوگ Haskel Product Overview

دانلود کاتالوگHigh-Pressure Valves and System

 
 

 کلمات کلیدی :

نماینده هسکل  Haskel      فروش هسکل     Haskel قیمت پمپ هسکل  نماینده انحصاری  پمپ فشار قوی هسکل  تست پمپ هسکل  بوستر پمپ  پمپ هسکل تست پمپ یونیت تست  پمپ هیدروتست   هیدرواستاتیک

Haskel Pump

Haskel

هسکل آمریکا بوستر هسکل  آمپلی فایر هسکل پمپ بادی هسکل  Haskel

نمایندگی فروش هسکل تعمیرات هسکل تعمیر پمپ هسکل تعمیر بوستر هسکل  قطعات یدکی هسکل  گارانتی هسکل خدمات پس از فروش هسکل فروش هسکل  فروش پمپ  فروش بوسترتعمیرات هسکل   تعمیر پمپ  تعمیر بوستر   تعمیر شیر سیل کیت