گسکت بر | نماینده آلپاکس | قطعات یدکی آلپکس | واشر بر | گروه صنعتی پارت پترو کالا

نمایندگی فروش گسکت بر ALLPAX آمریکا در ایرانگسکت بر

نماینده فروش گسکت بر E-ZEE CUT هند در ایران     

ALLPAX پیشرو در کیفیت

 

آلپکس ALLPAX  تولید گسکت برکننده دستگاههای برش گسکت ( گسکت بر ) و واشر بر به صورت دستی و برقی بوده و معروف ترین ابزار برش واشر و گسکت در دنیا می باشد.

کیفیت بسیار بالای قطعات، عمر طولانی، دقت به نیازهای کاربران، ظرافتهای تولید، کارایی بالا و سهولت در استفاده و تضمین کیفیت و حسن شهرت این شرکت از عواملی هستند که ALLPAX را به بهترین گزینه برای انتخاب، تبدیل نموده است.

از این رو پارت پترو کالا به پشتوانه  اخذ نمایندگی رسمی از شرکت ALLPAX قادر به ارائه انواع تجهیزات و قطعات آن با قیمت رقابتی در ایران می باشد.

همچنین جهت ارائه دستگاههای گسکت بر با قیمت مناسب تر نیز، پارت پترو کالا نمایندگی کمپانی E-ZEE CUT هندوستان را اخذ نموده و گسکت برهای آن نیز موجود و قابل ارائه هستند.

 

معرفی مدل AX-7000 ( M3 ) پر فروشترین گسکت بر ALLPAX   :

این دستگاه قادر است انواع گسکت تا قطر ۲۲ اینچ ( با خط کش استاندارد ) و ۴۲ الی ۶۲ اینچ را با خط کش بزرگتر ( که قابل ارائه می باشد ) و تا ضخامت ۱/۴″ ( ۶٫۳۵ mm ) را برش دهد.

دقت و سرعت این دستگاه در کنار سادگی در برش و بازه سایز بالا در برش و همچنین قیمت مناسب آن، سبب شده تا پر فروشترین گسکت بر دنیا باشد.

گسکت برگسکت برگسکت برگسکت برگسکت بر

دانلود کاتالوگ Allpax_Cat0611
دانلود کاتالوگ Allpax+Brochure+REVISED+OCT+31
دانلود کاتالوگ Allpax-Gasket-Cutter-Catalog
دانلود کاتالوگ Compact-Cutter-Quick-Guide
دانلود کاتالوگ DOVE-TAIL-Quick-Guide
دانلود کاتالوگ EZEE CUT
دانلود کاتالوگ EZEE CUT_1
دانلود کاتالوگ HEAVY-DUTY-Quick-Guide
دانلود کاتالوگ M3_Operating_Manual
دانلود کاتالوگ MEDIUM-LIGHT-Quick-Guide
دانلود کاتالوگ Motorized-M3-Operating-Manual
دانلود کاتالوگ POWER-PUNCH-Quick-Guide
دانلود کاتالوگ SM4_Operating_Manual

سایر اقلام قابل ارائه توسط پارت پترو کالا :

دستگاه لپینگ خمیر لپینگ و خمیر پولیش روغن لپینگ و پولیش –  – ابزار انرپک شامل انواع جک، پمپ انرپک، اچار هیدرولیک انرپک، مهره بر انرپک، کابل بر،  میز تست شیرالات – تست بنچ – تست شیرآلات – تست پمپ بادی هسکل – تست پمپ برقی تست پمپ دستی – فشار سنج ویکا – پرس هیدرولیک – آچارهای بادی اینگرسولرند – پمپ و بوستر هسکل اقلام هیدرولیک و پنوماتیک پارکر – اتصالات و شیرالات پارکر – شیلنگ های فشار قوی پارکر – تیوب و اتصالات فشار قوی واتر جت – اتصالات و شیرهای ویلاک – فلنج فیسر – گسکت بر – ابزار ریجید – گریس پمپ فشار قوی گریس روانکاری و آببندی والتکس گریس پمپ ها و ایرلس های گراکو قطعات فوق فشار قوی برای دستگاههای تست و واتر جت تیوب اکسپندر و تیوب پولر کمپرسور فشار قوی ترانسمیتر فشار –

کلمات کلیدی

گسکت بر – واشر بر – نماینده آلپاکس – نمایندگی آلپاکس – نماینده آلپکس – نمایندگی آلپکس – گسکت بر آمریکایی – گسکت بر آلپکس – قطعات یدکی آلپکس – تیغه گسکت بر – خط کش گسکت بر – فروش گسکت بر – فروش واشر بر – گسکت بر ایزی کات – گسکت بر ایزیکات – نماینده ایزیکات – برش گسکت – دستگاه گسکت بر – دستگاه واشر بر – Parker  – ENERPACFlange FacerHoseHaskelWIKAFITOKCLIMAXVALTEX Ingersoll randVEELOKRIDGIDAutoclaveButechPumpHigh PressureNeedle ValveValve Test BenchLapping  – CompoundLubricantTest PumpPressure Gaugehose test benchcylinder test benchHydraulic CylinderHydraulic Unit